Uncategorized

slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znasz 3 podstawowe pojęcia charakteryzujące typową damę? Ja znam: milość, rodzina oraz wyglad. Co ukrywa się pod podanymi pojeciami? Jakich doznań potrzebują kobiety? Jakich rzeczy nie tolerują? Z czym walczą ? Jakich rzeczy nie odstępują nawet na moment? Dziś przedyskutujemy pierwsze fundamentalne pojęcie: uczucie w życiu kobiety. Postarajmy się je poznać. Jak widzi siebie kobieta, a jak patrzy na nią płeć męska? Jakich cech oczekują obie ze stron? Kobiety lubią czuć się adorowane. Znaczna większość lubi sytuacje kiedy mężczyzna przejmuje inicjatywę w ich relacji w swoje ręce jednak nie przyjmują zachowania na zabój oddanego „sługi”. Jak bardzo często mawiają w połowie pragną tkliwości, stałości w uczuciach, ale z drugiej strony skrycie pragną by ich partner od czasu do czasu stawiał opory, bywał niedostępny. Jakie z tego wnioski? Damy na przekór pozorom również lubią zdobywać, bo czy kogoś cieszy w pełni bez trudu osiągnięta rzecz, a co dopiero więź czy też atencja kogoś drugiego? Oczywiście, że nie. Tak więc jak dogodzić oczekiwaniom pięknych kobiet? Jak sprawić by bywać na wygranej pozycji?
Dbaj o nią w sposób jaki pragnie, obserwuj jej mniejsze lub większe potrzeby, ażeby pamiętać które z nich są najistotniejsze i na nich skup się najmocniej, zwyczaj bycia nieosiągalnym wypracujesz rozmawiając z kobietą. Zapamiętaj, że to wymiana zdań jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że relację trzeba pielęgnować najczęściej drobnymi gestami, uczynkami. Niepodtrzymywane uczucie wcześniej czy później zawsze gaśnie. Właśnie to czyni, że damsko-męska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna

Możliwość komentowania slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna została wyłączona