Uncategorized

stylowe-bransolety.pl

Polski styl słynie z tego że zrzucany jest na drugi plan za sprawą zagranicznej mody. Często mówi się że moda pochodzenia polskiego w zestawieniu do innych krajów jest daleko za nimi, jednak gdyby jednak przypatrzeć się temu dokładniej polscy handlowcy są w stanie pokazać polskim klientom naprawdę ciekawe koncepcje!
Od najbardziej rozchwytywanych fasonów aż po wysokich lotów materiały. Gdzie pojawia się problem klientów? Brak odpowiednich zdolności projektujących czy może ludzie są zbyt wymagający w swojej selekcji?

Otóż nie! Rzecz w tym że Polska Moda rozwijała się w dużo krótszym tempie niż firmy międzynarodowe dostając tym samym o wiele mniej czasu na podbicie rynku. Ludzie dostrzegając że sąsiednie państwa oraz zagranicznne firmy są popularniejsze zaufali zagranicznym handlowcom odmawiając sobie zaszczytu noszenia polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| aczkolwiek niestety to prawda.
Okazuje się że wymarzonego płaszcza, oraz innych ubrań ludzie nie muszą pozyskiwać u naszych sąsiadów ale wystarczy jedynie zbadać regionalny asortyment.

Reasumując spróbujmy zaakceptować i pokochać to co nasze! Odsuńmy na bok stereotypy i dajmy szansę miejscowym projektantom ale też innym ludziom obracającym się w tej branży.

Stylowe Bransolety

Możliwość komentowania stylowe-bransolety.pl została wyłączona